Přeskočit na hlavní obsah

Počteníčko aneb Mé oblíbené blogy

Je tomu necelých šest měsíců, co jsem se aktivně začala zajímat o ostatní blogy. Prošla jsem jich opravdu hodně – lifestyle, fashion, zaměřené na filmy, literaturu, studentský životy… A mezi tou spoustou začínajících, ale i již zaběhnutých populárních blogů jsem si našla své oblíbence. A dnes bych vám je ráda představila.Čtyři blogy, které ráda čtu a které si našly místo v mém srdci.

Dívka s hlavou v oblacích
Blog, který jsem objevila díky Twitteru. Píše ho velice milá slečna studující poslední ročník střední školy. Najdete u ní krátké články převážně obsahující její názory, ale i radosti a strasti z jejího života. V jejích názorech jsem se po prvním článku našla. Mám její slova hrozně ráda a fandím jí, aby ve své tvorbě pokračovala dále.


Chloe
Na tenhle blog jsem narazila na Instagramu. Autorku jsem prvně začala sledovat právě na Instagramu, následně na Twitteru a pak jsem se dozvěděla, že píše blog. Slečna, která si nebere servítky a nebojí se říct, co si skutečně myslí. Píše o tématech, o kterých by většina jiných blogerů asi nemluvila. Současně chystá svou první knihu, která by snad měla vyjít na konci letošního roku. Moc se na ni těším.
(Pokud skutečně vyjde a já se k ní dostanu, očekávejte recenzi.)


Mozaika Ticha
Slovenská slečna milující psaní. Na její blog jsem narazila díky povídce, kterou sdílela na jedné facebookové skupině blogerů. Oslovila mě nejen svými povídkami, ale také články z vlastního života. Opět člověk, který jakoby mi psal z duše. Její články nejsou často úplně veselé, ale to jim právě dodává ten pro mě zajímavý pocit.


Gabux creativity
Slečna, která píše o hodně tématech. Ať už to jsou recenze na knihy, články o dovolené či prosté kecálkoviny, vždy mě její slova okouzlí. Tohle byl popravdě asi první blog, který jsem začala nějak pravidelně sledovat. Určitě doporučuji mrknout!A jaké jsou vaše oblíbené blogy?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Dominika Elizabeth Hladíková – Odtiene dúhy

Každý máme minulost – ať už dobrou či špatnou – a každý z nás se s ní musí smířit. Je naší součástí a nikdy nezmizí. Problém nastává ve chvíli, kdy naše minulost nebyla plná duhových jednorožců a my se díky tomu uzavřeli sami do sebe. Tehdy je ještě těžší se se svou minulostí smířit. A přesně o tom píše Dominika.

ROZHOVOR: Dominika Elizabeth Hladíková

Mladá slovenská blogerka a začínající spisovatelka Dominika Elizabeth Hladíková. Slečna, kterou zajisté již znáte z mých předchozích článků, kupříkladu z mé recenze na její knihy Odtiene dúhy. Dnes vám přináším krátký rozhovor o její „kariéře“ vášnivého pisálka.