Člověk, který mě motivuje

Nikdy jsem nevěřila na lidi, kteří ze sebe dělali mentory, snažili se lidi motivovat, aby dělali to, co je baví. V tomhle jsem dosti skeptický člověk. Něco mi na tom vždy vadilo. Nejspíš ta klišé slova. Nebo fakt, že ti lidé tomu často ani sami nevěřili.

Pak jsem narazila na video od Lukefryho, ve kterém představoval několik tvůrců, kteří mají málo odběratelů a kterým by se mělo věnovat více pozornosti. A mezi nimi byl i Patrik.


A tak jsem ze zvědavosti otevřela jeho kanál a pustila si jeho taneční videa. Bylo to něco jiného, něco neobvyklého. Líbilo se mi to.

Následně jsem otevřela jedno z jeho dalších videí. Ta energie, pozitivní nálada a především zapálenost do toho, co dělá, mě ohromila. V první chvíli jsem si říkala, že se jedná jen o dalšího rádoby motivátora. Něco můj názor ale rázem změnilo. Nevím, co to bylo - nejspíš ten pro mě neobvyklý obsah jeho videí. Zkrátka mě na něm něco uchvátilo a já ho začala sledovat pravidelně.

Pokud jste četli můj článek Motivace, určitě jste tam narazili na odkaz na jedno z jeho videí. Konkrétně na video Začni. Pokud jste ho neviděli, určitě doporučuji.Patrik - kromě toho, že je skvělý tanečník, za což ho obdivuju - je také dle mého názoru upřímný člověk. Do všeho jde s maximálním nasazením a to mu přináší úspěch. A nejspíš právě díky tomu se pro mě stal někým, kdo mě svými slovy motivuje. Někým, kdo mě i v mé tvůrčí krizi nakopne, a jeho slova mě budou držet na nohách.

Stále dokola opakuje, že člověk si má jít za svými sny. Má bojovat a nevzdávat to. Protože jenom pokud budeme bojovat, dosáhnete vysněného. Ať už jsou naše sny sebešílenější.

Možná všechna má slova zní jako jedno velké klišé. Jakoby to psala nějaká třináctiletá poblázněná holka. Ne, píše to dvacetiletá holka, která nikdy neměla vysoké sebevědomí a za poslední rok se to snaží změnit. Najít si svou cestu. Dělat, co ji baví. Probíjet se. I přes své problémy to nevzdat.

Moc jsem vám toho vlastně neřekla. Původně jsem tenhle článek ani psát nechtěla. Jen jsem se potřebovala s vámi podělit o tohoto skvělého člověka. Hodím vám sem i nějaká jeho videa, určitě se mrkněte.
A Patriku, děkuju! Vážně!


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Počteníčko aneb Mé oblíbené blogy

Dominika Elizabeth Hladíková – Odtiene dúhy