Přeskočit na hlavní obsah

TOP 7 – červen 2018

Další akademický rok za mnou. A především to nejhorší zkouškové období je za mnou! Měsíc červen uběhl poměrně rychle. Popravdě se toho moc nestalo, protože můj život se točil kolem dvou nejtěžších zkoušek na našem oboru. Ale o tom už dále. Máme tady každoměsíční shrnutí!KNIHA

S velkou radostí jsem se pustila do čtení knih, které jsem díky povinné četbě musela odkládat. Dobře, přečetla jsem jen dvě knihy a třetí dočítám. A z těch dvou bych zde ráda zmínila knihu Dana Browna Andělé a démoni. Na tuhle sérii jsem se chystala už prakticky od maturity, ale až teď jsem se dostala k prvnímu dílu. Mám hrozně ráda takovýto styl knížek. Takže jsem z ní byla úplně nadšená. Zkoušela jsem se také dívat na film, avšak ten jsem po cca dvaceti minutách vypnula. Nebavil mě. Asi to zkusím za pár měsíců znovu, teď jsem stále plná dojmů z knihy.


ČLÁNEK

V této kategorii bych ráda zmínila článek, který jsem zmínila již ve Chvilcepoezie s Nikol #4. A tj. článek od TerkyHaiku XVI. Netuším, proč mě tenhle článek tak chytnul. Ale vlastně díky němu jsem sama zkusila napsat nějaké haiku.

PÍSNIČKA

Tenhle měsíc je to se mnou asi v každé kategorii komplikované. Mám dojem, že jsem snad ani hudbu neposlouchala. Tak se s vámi aspoň podělím o jednu hrozně skvělou písničku, kterou jsem objevila už nějaký ten měsíc zpátky. My Indigo od My Indigo (aka Sharon z Within Temptation).


FOTKA

Prakticky kromě fotek poznámek nebo stránek z knížek v mém telefonu za tento měsíc nic nenajdete. Ale aspoň jsem se pustila do upravování. A objevila jsem tři roky starou fotku, která není vůbec kvalitní, ale hrozně se mi líbí.


ZKOUŠKY

Poslušně hlásím, že mám za sebou ten nejtěžší semestr na našem oboru! A díky bohu úspěšně. Byly to nervy prakticky od prvního dne zkouškového až po ten poslední. Poslední zkoušku jsem měla 25. června. A to štěstí, jaké momentálně cítím, se skutečně nedá popsat slovy.


MALIČKOSTI

Je pro mě těžké psát tenhle článek, jelikož se kromě učení a práce vůbec nic nedělo. Snažila jsem si to vynahrazovat alespoň maličkostmi – kávou, koupila jsem si nové sluneční brýle, dvě knihy a další drobnosti. Protože maličkosti jsou základ.

PLÁNY

Během června ovšem vznikly nové plány, nejen na prázdniny. A já se už strašně těším, až se to všechno uskuteční. Opravdu! Zbývá se jen modlit, že se něco nepodělá. A kdo ví, třeba z toho vznikne i nějaký článek.

Já vím, dnešní TOP 7 byla skutečně krátká. Omlouvám se za to. V červnu se toho moc nedělo. Pokusím se vám to vynahradit dalším článkem, který snad brzy vyjde.

Do té doby se mějte hezky!


Komentáře

  1. Myslím, že tohle je dostatečné a je to naprosto skvělé. Samé dobré zprávy a i písnička. :-) Gratuluji ti k úspěšnému ukončení ročníku a moc držím palce v tom dalším. :-) A maličkosti jsou základ a pokaždé přinesou radost, takže není třeba nic světoborného. :-) Na další článek se rozhodně těším!

    http://happi-er.blog.cz

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Dominika Elizabeth Hladíková – Odtiene dúhy

Každý máme minulost – ať už dobrou či špatnou – a každý z nás se s ní musí smířit. Je naší součástí a nikdy nezmizí. Problém nastává ve chvíli, kdy naše minulost nebyla plná duhových jednorožců a my se díky tomu uzavřeli sami do sebe. Tehdy je ještě těžší se se svou minulostí smířit. A přesně o tom píše Dominika.

Počteníčko aneb Mé oblíbené blogy

Je tomu necelých šest měsíců, co jsem se aktivně začala zajímat o ostatní blogy. Prošla jsem jich opravdu hodně – lifestyle, fashion, zaměřené na filmy, literaturu, studentský životy… A mezi tou spoustou začínajících, ale i již zaběhnutých populárních blogů jsem si našla své oblíbence. A dnes bych vám je ráda představila.

ROZHOVOR: Dominika Elizabeth Hladíková

Mladá slovenská blogerka a začínající spisovatelka Dominika Elizabeth Hladíková. Slečna, kterou zajisté již znáte z mých předchozích článků, kupříkladu z mé recenze na její knihy Odtiene dúhy. Dnes vám přináším krátký rozhovor o její „kariéře“ vášnivého pisálka.