Přeskočit na hlavní obsah

#30PozitivníchDní

Na konci každého temného tunelu je alespoň kapka světla.

Jsem dosti pesimistický člověk. No... před pár lety jsem na tom byla ještě hůř, dnes už to celkem zvládám a jsem spíše realista. Nicméně jsem na konci minulého roku měla takové poměrně podivné období, kdy jsem byla neustále smutná, zklamaná... Pak jsem si ale řekla DOST!

Bylo to už několik měsíců, co jsem se vrátila na Twitter a začala ho aktivně používat. A řekla jsem si, že bych ho měla používat nejen k vylévání bolavého srdíčka, ale i k něčemu dobrému. A tak jsem si vymyslela #30PozitivníchDní.

O co jde?


Každý má období, kdy mu nic nejde a všechno je k ničemu. V těchto dnech ej důležité si dělat radost i z maličkostí. A to jsem tehdy potřebovala i já. Tento hashtag spočívá v jednoduché věcí - po dobu jednoho měsíce si každý den sednout a najít jednu jedinou věc, která ten den byla pozitivní, dobrá.


Jak vidíte, může to být úplná hloupost.

Jak se zapojit?

Pokud máš Twitter, stačí ho jen otevřít a začít si každý den psát drobné radosti. A pak jen ke každému tweetu přidat #30PozitivníchDní.


Pojďme společně být šťastní i z maličkostí! Pojďme dělat sami sobě radost!


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Dominika Elizabeth Hladíková – Odtiene dúhy

Každý máme minulost – ať už dobrou či špatnou – a každý z nás se s ní musí smířit. Je naší součástí a nikdy nezmizí. Problém nastává ve chvíli, kdy naše minulost nebyla plná duhových jednorožců a my se díky tomu uzavřeli sami do sebe. Tehdy je ještě těžší se se svou minulostí smířit. A přesně o tom píše Dominika.

Počteníčko aneb Mé oblíbené blogy

Je tomu necelých šest měsíců, co jsem se aktivně začala zajímat o ostatní blogy. Prošla jsem jich opravdu hodně – lifestyle, fashion, zaměřené na filmy, literaturu, studentský životy… A mezi tou spoustou začínajících, ale i již zaběhnutých populárních blogů jsem si našla své oblíbence. A dnes bych vám je ráda představila.

ROZHOVOR: Dominika Elizabeth Hladíková

Mladá slovenská blogerka a začínající spisovatelka Dominika Elizabeth Hladíková. Slečna, kterou zajisté již znáte z mých předchozích článků, kupříkladu z mé recenze na její knihy Odtiene dúhy. Dnes vám přináším krátký rozhovor o její „kariéře“ vášnivého pisálka.